Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Evlilik sitesi birçok bekâr için vazgeçilmez bir seçenek oldu. Özellikle güven ve gizlilik şartları üyelerin memnuniyetini kazanıyor. Ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesi eÇift „Aşk burada başlar‘‘ sloganıyla büyük ilgi topluyor. eÇift evlilik sitesinde Türk insanının kültürel özellikleri göz önünde bulundurularak, alanının önde gelen Türk psikoloğu tarafından geliştirilmiş kişilik analiz testi sayesinde ciddi, seviyeli ve tek tek kontrol edilmiş profiller arasından en uygun üye önerilerinde bulunulur. Kişilik özelliklerinin yanı sıra her bir üyenin uzun vadeli ve mutlu bir ilişkiye dair gereksinimleri, arzuları ve istekleri ön planda tutulur. Kayıt esnasında e-posta adresi, cinsiyet ve aranan kişi bilgileri girildikten sonra, üyeler ortalama 20-30 dakika kadar süren ücretsiz kişilik analiz testini doldurur. Testte öncelikle bir ilişkide önemli olan kişilik özellikleri, sosyal yetenekler ve ilgi alanları ön plana çıkmaktadır. eÇift evlilik sitesi yenilikçi eşleştirme metoduyla, üyelerin belirlediği özel arama kriterleri doğrultusunda, binlerce üye profili analiz eder ve en uyumlu üye önerilerinde bulunur (İdeal Çift Metodu).


Güvenli ve seviyeli evlilik sitesi eÇift sadece gençlere veya orta yaşlılara hitap etmiyor, aynı zamanda yaşlıların da dikkatini çekiyor. İkinci baharını evlilik sitesi gibi platformlarda arayanlar için iletişim opsiyonlarının hızlı ve anlaşılır şekilde tanımlanması önemli bir hizmet kalitesi oluşturuyor. eÇift her yaştan bekâra kaliteli hizmet sunan ciddi evlilik sitesi anlayışıyla özellikle ikinci baharını yaşamak isteyenlerin gerçek mutluluğu yakalamalarından mutluluk duyuyor. İkinci bahar güzel günleri müjdeler, umut vardır içinde, yılların tecrübesini taşır yüreğinde ve aşkın ne demek olduğunu, kıymetini bu dönemde insan daha iyi anlamaya başlar. Çünkü aşk her yaşta ve mutlaka yaşanmaya değer bir duygudur, sevgidir en başta. Aşkta zamanlama yoktur, çünkü insan her yaşta âşık olabilir. Evlilik sitesi eÇift iki farklı üyelik seçenekleriyle doğru insana bir adım daha yaklaştırıyor. Ücretsiz standart üyelik ve ücretli Premium üyelik seçenekleriyle eÇift üyelerine farklı hizmetler sunuyor. Ancak en önemli kriteri üyelerin profil bilgilerinin doğruluğudur. Bu nedenle her bir profil onaylanmadan önce tek tek kontrol edilir. Evlilik sitesi üzerinden gerçek aşkı ve doğru insanı bulmanın en güvenli adresi eÇift sürekli artan üye sayısıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.


ECIFT.com a üye ol ideal partnerini bul ecift'de


eÇift ile hayalindeki insanı bulmak artık hayal değil. eÇift, insanları hayalleriyle

buluşturmak için önemli bir hizmet sunuyor. Peki, eÇift nedir? eÇift, nitelikli Türk bekârlar

için hizmet veren Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ciddi ilişki ve arkadaşlık sitesidir. Türk

insanının kültürel özellikleri göz önünde bulundurularak, alanının önde gelen Türk

psikoloğu tarafından geliştirilmiş eÇift kişilik analiz testi sayesinde ciddi, mutlu ve seviyeli

ilişki arayan insanlar bir araya getirilir. eÇift, yenilikçi eşleştirme metoduyla, üyelerin

belirlediği özel arama kriterleri doğrultusunda, binlerce üye profilini analiz eder ve en

uyumlu üye önerilerinde bulunur (eÇift İdeal Çift Metodu). Yoğun kent ve iş koşuşturması

içinde uygun biriyle tanışma fırsatı bulamayanlar, ideal eşlerini internet üzerinden

bulmaya yöneliyorlar. Bu da eÇift gibi ciddi evlilik ve arkadaşlık sitelerine olan rağbeti

artırdı. İnternette doğru insanı eÇift ile bulmak mümkün. eÇift üylerine iyi bir hizmet

vermek için üyelerinden de aynı şekilde dürüstçe hazırlanmış bir profil bekliyor. Daha da

önemlisi, eÇift’te ciddi beraberlik aradığını, bu amaçla eÇift hizmetlerinden faydalanmak

istediğini bir şekilde göstermesi gerekiyor. eÇift Müşteri Hizmetleri bu arada etkili bir

çalışma yapıyor. Her bir profil önce eÇift Müşteri Hizmetlerinin elinden geçiyor. eÇift

üyesi olmak için önce bu aşamadan başarıyla geçmek gerekiyor. Dolayısıyla eÇift profil

bilgilerinin uyumlu olması, gerçeği yansıtması gibi faktörler dikkate alınıyor. Ancak profil

bilgileri kendi içinde uyumlu ise, eÇift web sitesinin Kullanım Şartları ve Gizlilik


Sözleşmesi kapsamında yer alıyorsa, eÇift Müşteri Hizmetlerinin onayını alabiliyor.

İnternette tanışmanın birçok avantajları bulunuyor. İnternette tanışan çiftlerin büyük bir

bölümü görüşmeye devam ediyorlar. İlk buluşmadan önce eÇift üzerinden istedikleri

zaman kadar yazışmaları sürdürebiliyorlar. Bu da birbirlerini tanımak için gerekli bir

aşama. Ayrıca yazışmaların eÇift üyelerine kazandırdığı bir başka büyük avantaj ise, yazı

diliyle duyguların ve düşüncelerin daha net ifade edilebilmesi. Düşünerek ve heyecana

kapılmadan doğru sözleri bir araya getirme şansı sunan eÇift iletişim opsiyonları birçok

aşkın doğmasına neden oldu. 


 Günümüzde yaygın bir şekilde yer alan arkadaşlık siteleri hakkında birçok insanın hala önyargısı olabilmektedir. Ancak her gün sitelere yeni insanların üye olarak kayıt olması ise bu tür ön yargıların zamanla daha da azalacağını göstermektedir. İnternetin hemen hemen her yerde ulaşılabilir olması ve sağladığı diğer avantajlar bu tür sitelere de rağbetin artmasına sebep vermiştir. Ayrıca bu tür arkadaşlık siteleri arasında oluşan rekabet ortamı sitelerin kalite yarışına girmesini ve daha iyi bir hizmet sunarak fark oluşturmasına yol açmıştır. Bazı siteler sadece vakit geçirme ve flörtten öte bir amaç gütmezken bazıları da ciddi ve uzun vadeli ilişkiler hedefleyen insanlara hitap etmektedir. eÇift arkadaşlık siteleri arasında kendine farklı bir yer oluşturmayı hedeflemektedir. Nitekim diğer sitelerden farkı da budur. Kalite, seviye, ciddiyet ve eğitimli bekârlar aranan ve sunulan niteliklerdir. eÇift başarısını ve her gün binlerce yeni üye kaydını istikrarlı duruşuna borçludur. Kaliteden ödün vermeden, gerektiğinde site kurallarına göre uygun görmediği üye profillerini silmesi ve ancak sitenin kullanım şartlarına ve diğer koşullarına dikkat eden üye kayıtlarını kabul etmesi eÇift’in kaliteli hizmette istikrarlı duruşunun bir göstergesidir. Arkadaşlık siteleri ya da eÇift’te olduğu gibi; bu tür siteler üyelerinin başarı hikâyeleriyle daha da motive olmaktadır. Bu nedenle bu tür başarı hikâyelerinin sitede paylaşımlarını desteklemekteler. Hem diğer üyelerin motive olacağı için hem de site çalışanları için de büyük bir motivasyon anlamı taşıdığı için, eÇift sayfalarında üyelerinin başarı hikayelerini özel bir sayfa ayırarak sunuyor. Tabii ki tüm bu paylaşımlar üyenin bilgisi ve onayı dâhilinde gerçekleşiyor. Kimlik bilgileri ise dilenirse tamamen gizli tutuluyor. Arkadaşlık siteleri üzerinden hayalindeki insanı bulmak, tanışmak ve uzun vadeli bir gelecek planlamak gayet mümkün. Sanal âlemde tanışmanın ise bir kafede, alışveriş merkezinde veya bir arkadaş gurubunda tanışmaktan çok da farkı bulunmamaktadır. Hatta sanal âlemde tanışmanın bazı avantajları bile sıralanabilir ki kısa bir zaman içinde karşıdaki insan hakkında birçok şey öğrenilebilir. Eğitimi, hobileri, beklentileri, hoşlanmadıkları şeyler gibi konularda profili epey bilgi sunmakta. Dolayısıyla arkadaşlık siteleri üye önerileri sayesinde üyelere diğerleri hakkında ön bilgi vermektedir.


ecift.com doğru insanla tanışmanın en iyi yolu!

ecift.com web sitesi araştırmalara dayalı bir site olarak hizmet veriyor. ecift.com web sitesinde mutluluklar tesadüfe bırakılmıyor. ecift.com web sitesinde her gün yenilenen üye önerilerini incelemek mümkün. ecift.com web sitesi ile hayaldeki insanla ömür boyu mutlu bir hayat sürdürme şansını tesadüfe bırakmaya gerek yok. ecift.com web sitesinde eÇift İdeal Çift Metodu sayesinde belirlenen ve yüksek uyumluluk gösterilen adayları her gün özel sayfanda incelemek mümkün. ecift.com web sitesinde test sonuçları, eÇift’teki binlerce üyenin sonuçlarıyla karşılaştırılır. ecift.com web sitesinde bilimsel yöntemlerle üyenin özellikleri, diğer üyelerin özellikleriyle karşılaştırılır. ecift.com web sitesindeki bu karşılaştırma sonucunda ömür boyu mutluluğu yakalama ihtimali yüksek eÇift üyeleri belirlenir ve bu üyelerin profilleri ecift.com web sitesinde her gün güncellenen üye önerileri listesinde yer alır. ecift.com web sitesinde üyenin profilini ve üyeye önerilen tüm üyelerin profilleri, kişilik analiz testinde verilen cevapların detaylı analizi sonucunda hazırlanır. ecift.com web sitesinde bu profillerden yola çıkılarak ilk adım atılır ve üyeye yüksek uyumluluk gösterilen üyeler önerilir. ecift.com web sitesindeki bu aşamadan sonra durum iki üyenin birbirine sempati ve ilgi duymasına kalır. ecift.com web sitesinde tanışıp iki tarafın da birbirini beğenmesinden sonraki adıma geçilir. ecift.com web sitesinde üyeler nasıl tanışıyor? ecift.com web sitesinin ana prensibi iki insanın uyumu üzerine kurulu. Yani aradaki uyum ne kadar yüksekse ilişkinin başarısı o denli artıyor. Nitekim ecift.com web sitesi uzmanları ve ecift.com web sitesi psikologlarının yaptığı araştırmaya göre büyük aşkla başlayan ilişkiler dahi kısa vadeli olabiliyor. Bu anlamda ecift.com web sitesi aşkın önemini yadsımasa da öncelikle birbirine uyumlu olmanın daha başarılı bir ilişki doğuracağı yönünde yerini alıyor. İnternetin bu kadar hızlı ve kolay ulaşılabilir olması ecift.com web sitesi ile büyük bir avantaja dönüşmüş oluyor. Doğru insanla nerede ve nasıl karşılaşacağım endişesi ecift.com web sitesiyle artık geçmişte kalıyor. Doğru insanla güvenli bir ortamda tanışmanın yolu ecift.com web sitesi üzerinden geçiyor. ecift.com bu anlamda ciddi ilişki arayan eğitimli ve seviyeli tüm bekârlara hitap ediyor.

sevgi mutluluk arkadaslikeÇift ile size en uygun insanla tanışmayı daha fazla ertelemeyin?


eÇift seviyeli ve ciddi bir ilişki sitesi olarak belirlediği kalite standartları için gerekli tüm önlemleri alıyor. Gerek gerçek hayatta, gerek eÇift’te veya diğer sitelerde yeni biriyle tanışmak aynı zamanda sağduyulu olmayı gerektiriyor. eÇift; sezgilere kulak vermenin genelde doğru kararlar alma konusunda yardımcı olacağını tavsiye ediyor. eÇift; internette güvenli ilişkiler kurmak için her zaman sağduyulu olmayı ve içimizden gelen sesi dinlemeyi tavsiye ediyor. eÇift, özellikle özel bilgilerin paylaşılması konusunda dikkatli olmanın önemli olduğunu vurguluyor. eÇift’te özelin korunduğu bir ortam bulunuyor. Dolayısıyla eÇift sohbet etmenin avantajlarından oldukça uzun bir müddet faydalanmayı ve sohbet çok güzel başlamış olsa da e-posta adresi veya telefon numarası gibi özel bilgilerin erken paylaşılmamasını öneriyor. eÇift’te yeni tanışılan biriyle telefon görüşmesi yapmadan önce özele saygılı olacağından ve iletişim sonlandırılmak istendiğinde bunu anlayışla karşılayacağından emin olunması gerekiyor. eÇift ciddi evlilik ve arkadaşlık sitesi ücretsiz kayıt ve üye seçeneği sunuyor. eÇift Premium Üyelik ve eÇift Standart Üyelik ile eÇift hizmetlerini daha yakından tanıma fırsatı sunuluyor. Premium Üyelik ücretli olup tüm eÇift hizmetlerinden faydalanmayı sağlarken eÇift Standart Üyelik hizmetleri tanımak amaçlı olup kısıtlı imkânlar sunuyor. Tüm eÇift avantajlarının aktif bir şekilde kullanılması, diğer eÇift üyeleriyle aktif olarak iletişim kurulması ve eÇift üye önerilerinin profillerinin incelenmesi de bir o kadar önemli. Başarılı bir ilişki için eÇift üyelerin ilk adımı atmada tereddüt etmemeleri gerekli diyor. Üye profili yüzde yüz beklenti doğrultusunda olmasa bile şans vermeye ve yakından tanımaya değebilir. Belki üyenin espri anlayışıyla belki de samimi yazılarından ummadığınız şekilde etkilenebilirsiniz. Peki, iletişim kurmanın yolları neler? Beğendiğiniz bir üyeyle iletişim kurmak için bu üyeye eÇift tanışma talebi, eÇift ısınma turu daveti veya eÇift gülümseme gönderebilirsiniz. Tanışma talebi gönderirken ayrıca 2000 karaktere kadar mesaj yazma imkânına sahipsiniz. eÇift’te diğer üyelerle hemen iletişime geçmek için Premium Üyeliği tercih edebilir ve tanışma talebi, ısınma turu daveti, gülümseme gönderme ve fotoğraf görüntüleme gibi tüm iletişim opsiyonlarını kullanabilirsiniz.  


eÇift- Sevilmeyi hak ediyorsunuz!


İstanbul merkezli eÇift, nitelikli bekârlar için hizmet veren, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük Türk ciddi ilişki ve arkadaşlık sitesidir. eÇift bir Elit Teknoloji Hizmetleri İnternet A.Ş. markasıdır. Nisan 2009’da Türkiye’de kurulan şirket, Aralık 2009’da eÇift.com web adresi üzerinden evlilik ve arkadaşlık sitesini hizmete sokmuştur. Şubat 2012’de eÇift.de’yi kurup, hizmetlerini Almanca ve Türkçe dillerinde olmak üzere, özellikle Almanya’da yaşayan Türk bekârları göz önünde bulundurarak genişletmiştir. eÇift mutluluğu arayan ve ciddi bir ilişki arayan bekârların bu sürecinde yanında olmaktan gurur duyuyor. eÇift ile doğru insanla tanışmak ve uzun vadeli bir beraberliğe ilk adımı atmak isteyenler doğru adreste bulunduklarını teşekkürleriyle ifade ediyorlar. eÇift iletişim seçenekleri sayesinde tanışmak çok kolay. eÇift Premium Üyelik ve eÇift Standart Üyelik seçenekleri sunuyor. eÇift Premium Üyelik ile tüm eÇift opsiyonlarını ve ayrıcalıklarını kullanmak mümkün. eÇift Standart Üyelik ile eÇift hizmetleri ancak sınırlı kullanılıyor. Fakat eÇift hizmetlerini tanımak için özel bir fırsat olarak değerlendirilebilir. eÇift; Premium Üyelik ayrıcalıklarını eÇift üyelerine rahat ve hızlı bir iletişim sistemi olarak sunuyor. eÇift; anında mesaj gönderme ve alma, anında gülümseme gönderme ve alma veya anından tanışma talebi alma ve gönderme özelliklerini sunuyor. Ciddi evlilik ve ilişki sitesi eÇift ile doğru insanla karşılaşma olasılığı neden bu kadar yüksek? eÇift ile hayalindeki insanla buluşmak neden bir sadece bir tık kadar yakın? eÇift’i bu kadar güvenilir kılan özellikleri neler? Ciddi bir ilişki arayan ve uzun vadeli bir beraberlik isteyenler neden eÇift’i tercih ediyor? eÇift’i diğer arkadaşlık sitelerinden farklı kılan özelliği nedir? Her insan daha çok sevilmek ve değer görmek ister. Çünkü sevmek de sevilmek de insanlara dair önemli ve gerekli duygulardır. Sevilmeyi hak ettiğini düşünenler ise kendini eÇift’te buluyorlar. Kendini eÇift sayesinde net bir şekilde ifade etme şansı yakalıyorlar. Ayrıca eÇift yüzbinlerce üye arasından doğru insanı eÇift İdeal Çift Metodu ile analiz edip sunuyor. Üyenin yapması gereken tek şey ise üye önerileri listesini incelemek ve beğendiği üyelerle iletişime geçmesidir.


ecift.com ile hayaller gerçekle buluşuyor


ecift.com web sitesine üye olmak ayrıcalıktır. İnsanları en büyük hayallerine ulaştıran ecift.com web sitesi zaten motivasyon kaynağını da buradan alıyor. ecift.com web sitesi insanların kalplerine dokunuyor. ecift.com web sitesi aşk ve sevgi için çalışıyor. ecift.com web sitesi sunduğu kaliteli hizmetleriyle büyük bir tabuyu da artık yıkmış bulunuyor. Her ne kadar ön yargılar yıkılması en zor olanlar olsa da bunu ecift.com web sitesi sunduğu farklı hizmet anlayışı ile büyük ölçüde başarmış bulunuyor. Nasıl mı? Öncelikle ecift.com web sitesi seviyeli ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla çalışıyor. Bunun için taviz vermediği Kullanım Şartları ve davranış kurallarını etkin olarak yürürlükte tutuyor. Dolayısıyla ecift.com web sitesine üye olmayı başaran herkes bunun farkındalığını da bilhassa yaşıyor. Kaliteli ve seviyeli bir ortamda bulunduğunu hissediyor. ecift.com web sitesi gizlilik ve güvenlik konularında da son derece hassas. ecift.com web sitesine üye olduktan sonra artık büyük bir ailenin önemli bir parçası haline geliniyor. Dolayısıyla ecift.com web sitesinde her bir üye özel kabul ediliyor. Bu anlamda ecift.com web sitesinde her üyenin özelinin özel kalması da önde gelen konulardandır. ecift.com web sitesinde bunun için her türlü önlemler öncesinden alınıyor. Dolayısıyla ecift.com web sitesinde sunulan hizmetlerin Türk bekârları için mükemmel bir evlilik ve arkadaşlık konsepti sunduğunu diyebiliriz. ecift.com öncelikle ücretsiz kayıt imkânı ile evlenmek ve ciddi bir ilişki amaçlayan bekârlara ecift.com web sitesinde sunduğu hizmetleri ulaşılabilir kılıyor. İnternetin bu kadar hızlı ve kolay ulaşılabilir olması ecift.com web sitesi ile büyük bir avantaja dönüşmüş oluyor. Doğru insanla nerede ve nasıl karşılaşacağım endişesi ecift.com web sitesiyle artık geçmişte kalıyor. Doğru insanla güvenli bir ortamda tanışmanın yolu ecift.com web sitesi üzerinden geçiyor. Peki, ecift.com web sitesinde bilimsel alt yapı nasıl işliyor? ecift.com web sitesinde sunulan hizmetlerin temelinde bilimsel bir metot yatıyor. Bu bilimsel metot yardımıyla ecift.com web sitesine üye olan herkesin bir kişilik analizi yapılıyor. Bu sayede ecift.com web sitesinde bulunan üyeler en uygun üye önerileri alıyor.  

Ask, sevgi, mutlulukecift.com çünkü sevilmeye değersiniz!


ecift.com; yenilikçi bir ilişki ve arkadaşlık sitesi olarak güven ve yüksek kaliteye önem vermektedir. ecift.com’da her girilen bilgi ve eklenen fotoğraflar deneyimli müşteri ilişkileri ekibi tarafından doğruluk ve uygunluk açısından kontrol edilir. Bu şekilde ecift.com web sitesinde yüksek kalitede hizmet sağlanır. ecift.com web sitemizde üyelerimize üye profillerinin gerçek ve tek tek kontrol edildiğini garanti ediyoruz. ecift.com web sitesiyle ilgili tarafımıza bildirilen her profili ise dikkate alıyor ve gerekli durumda üyeliklerini derhal iptal ediyoruz. ecift.com web sitesinde üyelerimizin memnuniyeti en büyük hedefimizdir. ecift.com web sitesinin uzun yıllara dayanan tecrübeleri sayesinde üyelerimize ciddi arkadaşlık ve evlilik arayışlarında güvenli ve rahat bir ortam sunmaktayız. ecift.com web sitesi Türk bekârlarına göre tasarımlanmış ve geliştirilmiş evlilik ve arkadaşlık sitesidir. ecift.com web sitesinde güvenli ve seviyeli bir ortam bulunmaktadır. ecift.com web sitesi aynı zamanda kültürlü ve eğitimli bekârların bir araya geldiği bir adrestir. Yoğun iş temposundan dolayı bir türlü aradığı insanı bulamayan için ecift.com web sitesi hızlı ve güvenli bir çözüm olabiliyor. ecift.com web sitesinde üyenin saatlerce doğru insanı aramasına gerek kalmıyor. ecift.com web sitesi bilimsel bir araştırmaya dayalı çalışıyor. Dolayısıyla ecift.com web sitesinde oluşturulan üye önerileri eÇift eşleştirme metoduna göre yapılıyor. Bir kere ecift.com web sitesine kayıt olan ve Premium Üyelik özelliklerine sahip olan doğru insanla tanışmanın ne kadar kolay olduğunu fark ediyor. Ancak ecift.com web sitesi üzerinden üyenin düzenli giriş yapması ve üye önerilerini incelemesi gerekiyor. ecift.com’da üyenin özel üye önerileri listesini incelemesi ve tanışması kendi inisiyatifine kalıyor. ecift.com web sitesi üyelerinin her türlü sorusu için her daim ulaşılabilir ekibiyle hizmet veriyor. ecift.com web sitesinde üye yalnız olmadığını ve tanışma süreci içinde eÇift ekibinin desteğini yanında hissediyor. ecift.com web sitesinin ayrıcalıklı hizmetleri gerek görsel medyada gerek yazılı medyada büyük yankı bulmaya devam ediyor. ecift.com web sitesi evlenmek isteyen ve ciddi bir ilişki amaçlayan eğitimli ve seviyeli bekârları buluşturmaya devam ediyor. ecift.com ücretsiz kayıt fırsatıyla üyelere siteyi tanıma şansı veriyor. ecift.com ile hayaller gerçekleşiyor.


ecift sürekli artan üye sayısıyla dikkatleri çekiyor


 

ecift; bir Elit Teknoloji Hizmetleri İnternet A.Ş. markasıdır. Aralık 2009’da Elit İnternet A.Ş. tarafından kurulmasından bu yana ecift web sitesi, ciddi ilişki ve evlilik arayan üyelere hizmet vermektedir. ecift web sitesinde; Türk insanının kültürel özellikleri göz önünde bulundurularak, alanının önde gelen Türk psikoloğu tarafından geliştirilmiş ecift kişilik analiz testi sayesinde ciddi, mutlu ve seviyeli ilişki arayan insanlar bir araya getirilmektedir. ecift web sitesi; kurulduğundan bu yana artarak büyüyen üye sayısı ile şu an 3,5 milyon üyeye ulaşmıştır. ecift her gün artan popülaritesini neye borçlu? ecift hizmet verdiği ilk günden bu güne kadar hiçbir şekilde yüksek kalite anlayışından taviz vermedi. ecift üyelerinin özelinin özel kalması için her türlü önlemi aldı ve bu konudaki hassasiyeti devam ettiriyor. Evlilik arayışında olmak veya doğru insanla tanışma arzusu gibi konular üyeler için özel olduğu kadar ecift için de özeldir. Bu anlamda ecift üyelerinin özel bilgilerinin özel kalması gerektiğine en az üyeler kadar inanıyor. Bunun yanında ecift ile güvenilir ve seviyeli bir ortamda tanışma olanağı üyelere ayrıcalık tanıyor. ecift özel bilimsel metodu sayesinde tüm ecift üyelerine üye önerilerinde bulunuyor. Buradaki vurgu üyelerin birbirine olan uyum faktörlerine yönelik yapılıyor. Birçok araştırma, uyumun olmadığı ilişkilerin kısa vadeli olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla ecift anlayışına göre ilişkiler temelinde uyum üzerine kurulmalı. ecift yenilikçi eşleştirme metoduyla, üyelerin belirlediği özel ecift arama kriterleri doğrultusunda, binlerce ecift üye profilini analiz etmektedir (ecift İdeal Çift Metodu). ecift analiz sistemi ve özel olarak geliştirdiği ecift eşleştirme metodundan yola çıkarak üyelere, ideal uyumluluk gösterdikleri kişiler önerilip tanıtılmaktadır. Kişilik analiz testimiz uzman klinik psikoloğumuzun Myers Briggs kişilik testinden ve birçok araştırmadan faydalanmasıyla ve birçok yaklaşımın bir araya gelmesiyle ortaya çıkmıştır. Bu ecift sistemi üyelerimizin geri dönüşleriyle ve zamanla geliştireceğimiz organik bir yapıdır. ecift üyelerine tüm bu heyecanlı serüvenleri boyunca eşlik etmektedir. ecift; ilk iletişimden başlayıp ilk buluşmaya kadar tecrübe ve tavsiyeleriyle tüm üyelerine destek vermektedir.


ecift sosyal paylaşım sitelerinin ilişkilere olan etkisi araştırdı


Bilimsel araştırmalara dayanan ecift İdeal Çift Metodu ve ecift inovatif kişilik analiz testi ile ön plana çıkan ecift ciddi ilişki sitesi, yaptığı ilginç anketler sonucunda kadınların ve erkeklerin çarpıcı özelliklerini gün yüzüne çıkarıyor. 3 milyondan fazla üyeye hizmet veren ecift, erkek ve kadın üyelerine "Sosyal paylaşım siteleri ilişkiniz üzerinde ne kadar etkili?" sorusunu yöneltti. ecift anket sonuçlarına göre kadın ve erkekler ilişkide önemli olan güvendir diyor. ecift yaptığı ankette sanılanın aksine, kadınlar ve erkekler için eşlerinin veya sevgililerinin internette veya sosyal paylaşım sitelerinde gezinmelerinin onları ilgilendirmediklerini ve önemli olanın güven olduğunu ortaya koydu. ecift başka bir konuya da dikkat çekti. ecift anket sonucuna göre kadınlar ve erkekler ilişkide en önemli faktörün güven olduğunu vurgulasalar da erkekler daha kontrolcü ve sevgililerinin örneğin şifrelerinden haberdar olma yönleri gözler önüne sürülmekte. Yine ecift anket sonucuna göre kadınların büyük bir bölümü sevgililerine güvenmenin önemli olduğunu söylese de karşı cinsteki arkadaşlıklara çok sıcak bakmıyorlar. Kadın-erkek arkadaşlığını tehlikeli gören kadınlar, böyle arkadaşlıkları olan sevgililerini yakın takipte tutacaklarını vurguluyorlar. ecift evlilik ve ciddi ilişki sitesi olarak bekârlara hizmet veren bir platform. ecift 2009 yılından beri bu alanda hizmet veriyor. ecift ücretsiz kayıt olmanın yanı sıra ücretsiz üyelik seçeneği de sunuyor. ecift ile doğru insanla tanışmanın yolu ecift üye önerilerinden geçiyor. Yani ecift İdeal Çift Metodu ile her bir üye uyumlu üye önerileri alıyor. Daha sonra üye ecift profilinden ulaşabileceği ecift üye önerileri listesini inceleyebiliyor. Beğendiği ecift üyeleri ile iletişim kurabiliyor. Böylece tanışma serüveni başlamış oluyor. Daha yakından tanımak istediği ecift üye önerileriyle uzun mesajlaşmalardan sonra dilerse telefon görüşmesi de yapabilir. Tabii bu alan artık ecift web sitesinin güvenli alanından çıkması demektir. ecift ilk telefon görüşmesinin önemini vurgularken bir yandan da güvenlik tavsiyelerinde bulunmayı ihmal etmiyor. ecift mutlu ve başarılı ilişkilerin kurulmasında her türlü desteği ve hizmeti üyelerine sunuyor. ecift ile doğru insanla karşılaşmak artık sadece an meselesi.


eÇift, ciddi arkadaşlık sitesi ile doğru insanı aramak ve bulmak


Ciddi ve seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift üzerinden hayalinizdeki insanla tanışmayı daha fazla ertelemeye gerek yok. Ancak hayalinizdeki insanın tanımlamasını net bir şekilde yapmak gerçekten mutlu ve uyumlu bir ilişki kurmak için de önemlidir. Bunun için eÇift web sitesine üye olduktan sonra bilimsel kişilik analiz testini tamamlamak gerekir. eÇift bilimsel kişilik testi ile ilişki için önemli özellikleriniz hakkında biraz daha bilgi edinmiş olursunuz. Bunun yanında bir ilişkiden neler beklediğiniz, sizin için doğru insanın nasıl biri olması ve çeşitli özellikleriniz hakkında detaylı bir analiz elde ederseniz. Ciddi evlilik ve arkadaşlık sitesi eÇift bu test sonucunu İdeal Çift Metodu sayesinde uyumlu üye önerilerinde bulunmak için değerlendirir. Dolayısıyla gerçekten uyumlu üye önerileri almak için testi düzenli doldurmak gerekir. Bunun yanında arkadaşlık sitelerine üye olmadan önce ince eleyip sık dokumanın da kaçınılmaz olduğunu vurguluyor. Günümüzde her gün bir yenisi daha eklenen arkadaşlık siteleri ne yazık ki gerekli özeni göstermeyebiliyorlar. Üye olmadan önce güvenlik konularında neler yaptıklarını, üyelerin özel bilgilerinin nasıl korunduğunu, bilimsel çalışmaları olup olmadığını, üyelerin seviye ve kalitesini, sayfanın anlaşılır oluşunu, genel olarak hizmetleri ve site kullanımı ile davranış kurallarını iyi incelemekte fayda var. eÇift bu konuda oldukça şeffaf. Üyelerine karşı saygın ve kaliteli bir duruş sergiliyor. Her şeyden önce burada bir gönül işi, duygusallık, kalbe sesleniş ve yalnızlıktan beraberliğe, bir ilişkiye doğru ilerleyen faktörler var. Dolayısıyla eÇift ile mantıksal bakılması gereken yerlerin olduğu gibi duyguların da hassasiyetiyle hareket etme noktaları var. Ciddi arkadaşlık sitesi eÇift bu dengeyi başarıyla sağlıyor. eÇift evlilik ve arkadaşlık sitesinde rahatsız edici hiçbir fotoğrafa veya içeriğe yer verilmiyor. Bu nedenden dolayı da üyeler kendilerini rahat ve güvenilir bir ortamda hissedebiliyor. Arkadaşlık siteleri eÇift’te olduğu gibi güvenli ve rahat bir ortam sağlamalı. Arkadaşlık sitesi eÇift bunları üyelerine garanti ettiği için diğer sitelerden farklı bir konumda bulunuyor. Alanın önde gelen arkadaşlık sitesi eÇift; ‘Aşk burada başlar’ sloganıyla hareket ediyor. Üyelerine doğru insanı ararken aynı zamanda doğru insan olabilmenin de tüyolarını veriyor. Ciddi evlilik ve arkadaşlık sitesi üzerinden mutlu bir beraberliğe ilk adımı atmanın heyecanını ise eÇift de aynı şekilde yaşıyor. Bu süreçte ise en başından en sonuna kadar eÇift üyenin yanında bulunuyor. 


Evlilik sitesi eÇift ile tanışıp, evlenmek çok mu moda?


Evlilik sitelerinin günümüzdeki yerini sormak için günümüzde bekârların evlenme konusundaki arayışlarına da bakmak gerekir. Eş seçiminde nelere dikkat etmek gerekeceği konusunda uzunca bir liste sunmak kolay. Bu konuda tecrübesi olsun veya olmasın, herkesin az çok tavsiyesi vardır. En güzel evlilik hangisidir sorusuna net bir cevap vermek ne kadar mümkündür? Kimisine göre görücü usulü, bir başkasına göre de internette evlilik siteleri sayesinde olabilir. Nihayetinde tercih meselesidir. En mutlu çiftler genelde akıllıca hareket edenler oluyor. Yani belli kriterlerden dolayı birbirine uyumlu olan, birbirine yakışan çiftler başarılı ikili olabiliyorlar. Örneğin biri serseri, diğeri de dindarsa bu ikilinin bir araya gelmesi mutsuz bir ilişkinin başlangıcı olacaktır. Ya da erkek efendi, kız da dik başlıysa bunların anlaşacağı kocaman bir yalan olacaktır. Evlilik siteleri ise uyum faktörlerinden yola çıkıyorlar. eÇift İdeal Çift Metodu bilimsel bir araştırmanın neticesinde üyelerin ilişki adına önemli özelliklerini analiz ediyor ve üyeleri eşleştiriyor. Büyük şehirlerde akraba ilişkileri zayıfladığı, komşu komşuyu tanımaz olduğu için, görücü usulü evlilikler de azaldı. Gerçi modern olmak adına görücü usulü evliliklere burun kıvrılmaya başlandı ve gençler artık büyük aşklarla evlenmek istiyorlar. Fakat bir yandan da "birileri aracı olsun da evlenelim" diyen gençlerin sayısı da az değil. Onlara yardımcı olacak iyi bir sistem kurmak lâzım. eÇift evlilik sitesi böyle bir sistem. Ciddi evlilik sitesi eÇift yenilikçi eşleştirme metodu sayesinde binlerce üye arasından uyumlu çiftleri birbirine öneriyor. Ancak nihayetinde ince dokuma üyelere kalıyor. Üyenin; üye önerilerini daha yakından tanıması için iletişime geçmesi gerekiyor. Ciddi evlilik sitesi eÇift bunun için farklı opsiyonlar sunuyor. eÇift üyesi dilerse tanışma talebi gönderiyor, dilerse gülümse gönderiyor veya ısınma turuna davet ediyor. Sonra eÇift evlilik sitesi ile ilk yazışma, ilk gülümseme, ilk tanışma… İlklerin yeri ayrıdır. Yıllar geçse de unutulmaz. Zaman zaman eskiler arasında yâd edilir. Tüm bu ayrıntılar ise anıları oluşturur. İşte eÇift evlilik sitesi insanların hayatına ilk denecek kadar yenilikçi bir tanışma serüveni sunuyor. Beğendiği bir üye profiline ilk mesaj, sonra karşılığında gelen cevap, sonra tekrar bir mesaj… ve yazışarak tanışmanın verdiği heyecan. İşte belki de birkaç yıl sonra birlikte bu günler hatırlanacak. Evlilik sitesi üzerinden büyük aşkı yakalamanın heyecanı hep devam edecek. Her ne kadar günümüzde artık evlilik siteleri çokça bilinen ve normal karşılanan olgu olsa da bir yenilikçi tarafı da yok değil. 


eÇift, ciddi arkadaşlık sitesi – Çünkü aşk; 2 iken 1 olmak demektir


Ciddi ve seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift en çok tercih edilen site, çünkü Jewel’in de söylediği gibi bu felsefeyle hareket ediyor: Yaşamak için hayallere, gösterişe baskıya yer yok; sadece özgürlüğe ve sevgiye ihtiyaç vardır. Dolayısıyla ciddi evlilik ve arkadaşlık sitesi eÇift ile aradığınız doğru insanla karşılaşmak için tamamen sizin beklentileriniz dikkate alınır. Bu arada kendi özellikleriniz de önemlidir. Neticede mutlu bir beraberlik uyum üzerine kuruludur. eÇift, üyelerinin bu değerli duygu ve düşüncelerine yüksek kalitede hizmet ile karşılık vermektedir. Ciddi evlilik ve arkadaşlık sitesi eÇift üzerinden hayallerine bir adım daha yaklaşmak isteyenlere aradıkları doğru insanla tanışma ve iletişim kurma imkânı sunulmaktadır. Arkadaşlık sitesi eÇift 3,5 milyon üyeye ulaşmıştır. Bu kadar üyesi olan arkadaşlık sitesi üyelerinin memnuniyeti ile devam etmektedir. Mutluluğu eÇift evlilik ve arkadaşlık sitesi ile bulan üyelerin teşekkür mektubu bunu kanıtlamaktadır. Arkadaşlık siteleri sanal âlemde önemli bir yer edinmiştir. Günümüz insanları arkadaşlık siteleri üzerinden aradıkları doğru insanla tanışmayı ümit etmekteler. Bunun için en iyi hizmet veren güvenilir arkadaşlık sitesi arayışında bulunmaktadırlar. Aşk ilk başta yoğun duygular yaşatsa da zaman içinde sevginin ve mantığın daha çok öne çıkması demektir. Esasen yine uyumun önemi de ortaya çıkmaktadır. Büyük aşkla başlayan ilişkilerin esasen daha çabuk tükendiği gözlenmektedir. Oysa mantığın ve bununla beraber uyumun dikkate alındığı ilişkiler daha başarılı ve uzun ömürlü oluyor. Arkadaşlık siteleri ile doğru insana giden yolculuğa çıkmak artık çok kolay. Fakat burada da yine her hangi bir arkadaşlık sitesi ile çalışmak yerine güvenilir bir adrese başvurmakta yarar var. Milyonlarca üyesi de olsa eÇift her bir üyeye özel ve bireysel olarak yaklaşıyor. Her bir üyenin arkadaşlık sitesi üzerinden eÇift profili oluşturuluyor. Bu profil üyenin sanal kartviziti gibidir. Kendini en iyi şekilde ifade edebileceği ve diğer üyelere tanıtabileceği bir olanak sağlanıyor. eÇift arkadaşlık sitesi tesadüflere bakmadan bilimsel alt yapıyla çalışıyor. Örneğin eÇift bilimsel analiz testi ve eÇift İdeal Çift Metodu sitenin can damarını oluşturuyor. Arkadaşlık siteleri günümüzde giderek yaygınlaşıyor. Hatta internet üzerinden tanışmalara seviyeli ve nezih bir anlayışı da beraberinde getiriyor. Kısa vadeli ilişkiler veya flört amaçlı siteler daha az ilgi görmeye başladı. eÇift arkadaşlık sitesi bunu önemli bir değişim olarak değerlendiriyor.


Evlilik sitesi eÇift yüzlerce çiftin mutluluğuna imza attı


Mutluluk nedir biliyor musunuz? Mutluluk, umudunu yitirmiş insanlara umut olabilmektir. Sadece kendini değil çevrendekileri de güldürebilmektir. Sadece kazanmak değil, kazandığını paylaşabilmektir. Varlığınla başka hayatlara ışık olabilmektir. Çünkü sevgi olduğunda her şey çözülecektir. Mutluluğu böyle tarif edenler var. Siz de mutluluğu paylaştıkça büyüyen bir değer olarak mı yorumluyorsunuz? Yardımlaşmak mutluluktur. Sevmek ve sevilmek mutluluktur. Hüzünlü bir kalbe tatlı bir dokunuşla gözlerdeki ışığı görmek mutluluktur. İnsanların temelinde aradığı mutluluktur. Para, kariyer, şan, şöhret hepsi sadece bir yere kadar tatmin edebiliyor. Ancak kalbi tatmin etmek derin duygular ve güvenle oluyor. Tüm bu gerçekleri, insanların duygusal beklentilerini göz önünde bulundurarak aşk adına evlilik adına ciddi ilişki adına hizmet eden bir evlilik sitesi olabilir mi? eÇift bunun başarılı bir örneği. eÇift dört yıl önce Türkiye ve Avrupa’da evlilik sitesini sevgi ve aşk duyguları arayanlar için hizmete soktu. Bugün ise 3,5 milyon üyesiyle alanında lider konumda bulunuyor. Tüm dünyadan üyesi bulunuyor. Aşk sınır tanımaz ve aşk burada başlar sloganıyla sevenleri buluşturuyor. Mutlu çiftlerin ilk heyecanına tanık oluyor. Teknoloji çağında olmanın getirdiği büyük bir avantaj. Hızlı, güvenli ve kolay bir araç. Evlilik siteleri büyük bir misyon üstleniyor aslında. Doğru insanla karşılaşmak isteyenlerin umutlarına cevap vermenin tecrübe ve ciddi yaklaşımla mümkün olacağını bilen eÇift bunu en iyi şekilde başarıyor. Üyelerine aynı zamanda eÇift evlilik sitesi hakkında detaylı bilgi veriyor. Evlilik siteleri güvenli mi sorusuna net bir cevabı da var. eÇift üyelerinin özeline sonsuz saygı gösteriyor. Üyeleri diledikleri kadar gizli kalabiliyor. Kime ne zaman ve ne kadar kişisel bilgi vereceklerini kendileri belirliyor. Evlilik siteleri üzerinden nasıl bir beklenti oluşur? Beklentiler gerçeklerle ne kadar örtüşür? eÇift üyelerine öncelikle uyumlu üye önerilerinde bulunuyor. Üye önerileri eÇift bilimsel analiz test sonucuna göre oluşturuluyor. Sonrasında ise eÇift üyelerinin bu üye önerileri listesini incelemeleri ve beğendikleri, etkilendikleri üye profillerini tanışmaya davet etmeleri gerekiyor. Tanışma önce yazılı olarak başlıyor. Evlilik sitesi eÇift’in de farkı bu. Üyelerin gizli kalarak güvenli bir ortamda birbirlerini rahatça tanımalarını sağlıyor. Evlilik siteleri mutlu bir ilişki için iyi bir seçenek olmaya devam ediyor. İlişkilerin başarılı devam etmesi ve uzun vadeli olması için eÇift evlilik sitesi web sayfasında magazin yazıları sunuyor. İlişkiye dair güncel konular hakkında bilgi almak ise her zaman mümkün.


eÇift, ciddi arkadaşlık sitesi ile aşkı büyük ruhla ve derin bir duyguyla hissedin


İnsan ne kadar büyük ruhlu olursa, aşkı o kadar derin bir şekilde duyar demiş Leonardo da Vinci. Ciddi ve seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift en çok tercih edilen site. Bugün 3,5 milyon üyeye sahip bir site. Alanında lider konumda bulunmasının en büyük sebebi ise seviyeli ve kaliteli hizmet sunmasıdır. Seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift ile aradığı büyük aşkı bulmak isteyenler mutlaka aradıkları doğru insana bir adım daha yaklaşmış oluyorlar. Hatta birçok tanışma evlilikle bitiyor. Bu da sitenin başarısıyla örtüşüyor. Ünlü şairler, yazarlar, düşünürler ve sanatçılar aşk hakkında çok güzel sözler yazmışlar. Bu güzel sözleri ciddi evlilik ve arkadaşlık sitesi eÇift ile değerlendirebilirsiniz. Seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift üyeleri üye önerileriyle iletişime geçebilir, duygularını, düşüncelerini ifade edebilirler. Belki de bu aşk sözlerinden birini duygularını veya aklından geçenleri ifade etmek için kullanabilirler. Güzel sözler, söylemek istediğimiz onlarca kelimeyi içerir ve sevgimizi ifade etmek için bize yardım ederler. Konfüçyüs’ün da söylediği gibi insanın kalbindeki gerçek aşk; dörtnala giden bir at gibidir, ne dizginden anlar ne de söz dinler. Ya da Albert Einstein’a kulak verelim. Einstein’a göre hayatı yaşamanın iki yolu vardır: Biri hiçbir şeyin mucize olmadığını düşünmek, diğeri de her şeyin bir mucize olduğunu düşünmek. Ciddi evlilik ve arkadaşlık sitesi eÇift ile bir mucize yaşayabilirsiniz. Günümüzde iki seven kalbin buluşması mucize olarak görülmeye başlamışken, arkadaşlık sitesi eÇift ile kendi mucizenizi yaşayabilirsiniz. Victor Hugo ise aşkın iki iken tek olma hali olduğunu söylemiş. Seviyeli arkadaşlık siteleri bunun için hizmet vermeli. Farklı bedenlerde de olsa tek bedenmiş gibi hissedeceği o doğru insanı bulmada yardımcı olabilmeli. Bunu sunduğu kaliteli hizmetle destekleyebilmeli. Seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift bunun için çok önemli ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Bilimsel alt yapı ve çeşitli yenilikçi çalışmalarla üyelerine başarılı bir ilişki yaşayacakları üye önerilerinde bulunuyor. Louis Mann’ın mutluluğu yorumlaması kaliteli arkadaşlık sitesi eÇift’in anlayışıyla da örtüşüyor. Mann’a göre mutluluk öyle bir parfümdür ki, başkalarının üzerine boşaltırken birkaç damlanın size de sıçramasına engel olamazsınız. Yani mutluluk esasen bulaşıcıdır. Tek başına mutluluk da olamayacağına göre, çevredekilerin mutluluğunu da önemsemeli. Sevgi en güzel duygu ve bu duyguyu ifade etmek de onu hissetmek kadar önemli. Ciddi arkadaşlık sitesi eÇift ile duygularınızı ifade edebilirsiniz.